Çayla Evleri

FRANCHISE

Karadeniz’in geleneksel konaklarının ve erzak deposu olarak kullanılan serenderlerin mimarisi çağdaş tasarım anlayışı ile şehir hayatının kalbinde yeniden hayat buluyor. Mekana girer girmez, çay havzasındaki yaşam tarzı, yemyeşil çaylıklar canlanıyor gözünüzün önünde.

Yeni nesil çay evi konsepti ile Göztepe, Bağdat Caddesinde şubesi bulunan Çayla’nın kuruluş misyonu,Türk çay kültürümüzü yaşatmak, yaygınlaştırmak ve çay geleneğimizi uluslararası düzeye taşımaktır.

2016 yılı içinde, yönetimini üstlendiği mağazalarında, ürün ve hizmet kalitesini mükemmel seviyelere taşımayı, 2019 yılı itibariyle franchising operasyonuna başlamayı planlayan Çayla, Türkiye ve dünyada hızla yaygınlaşmayı hedefliyor.

İstanbul’dan yola çıkan Çayla, iki yıl içinde, franchise sistemiyle başta Türkiye olmak üzere, dünyanın en önemli merkezlerinde açılacak mağazalarla uluslararası ölçekte ve güçlü bir çay zinciri olmaya hazırlanıyor.

ÇAYLA
Gıda Ticaret A.Ş.
Adres : Göztepe Mah. Bağdat Caddesi 225/1, Kadıköy İstanbulTelefon : +90 (216) 350 00 99
E-Posta : cayla@cayla.com.tr | franchise@cayla.com.tr

AVM'ler

Projenin arkasında gerçek çayın ustası …

Hayatımıza doğallığıyla sağlık, tadı ile keyif katan Türkiye’nin devi, dünyanın önde gelen çay üreticilerinden Çaykur, geleneksel çay kültürümüzü dünyaya açarken çayımıza değer katıyor, üreticilerimizin yüzünü güldürüyor. Karadeniz’de yetişen çayın °/o55·60’ını satın alan ve 200,000’in üzerinde çay üreticisi ile çalışan Çaykur, çayımızı markalaştıracak her türlü adımı atıyor. Çayla çay evi zinciri de bunların en önemlilerinden biri.
Çaykur Logo

Franchise Başvuru Formu

Kişisel Bilgileriniz

Lokasyon Özellikleri