Çayla Tanışın

HAKKIMIZDA

Çayla çay evleri; ÇAYKUR kalitesiyle birlikte geleneksel çay kültürümüz ve evrensel mağazacılık anlayışını birleştirerek, yepyeni bir çay evi konseptiyle çay keyfini Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına getiriyor. Çayla çay evleri; ÇAYKUR kalitesiyle birlikte geleneksel çay kültürümüz ve evrensel mağazacılık anlayışını birleştirerek, yepyeni bir çay evi konseptiyle çay keyfini Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına getiriyor.

Çaykur'un çay evleri

ÇAYLA

Çaykur kalitesi, güveni, gücü ve özgün konseptiyle kısa zamanda franchising sistemi ile yüzlerce şube sayısına ulaşacak Çayla’nın misafirleri günün her saatinde taze demlenmiş çayla karşılanacak. Geleneksel çay kültürümüz ve evrensel mağazacılık anlayışını birleştiren yepyeni bir çay evi konseptiyle çay keyfini Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına taşıyacak, çayımızın sağlık ve bereketi ve zengin bitki kültürümüz üzerine kurulmuş bu özgün ve öncü girişimi yakından tanıyalım.
Çayla Hakkında

Biz her yerde

ÇAYLARIZ

Daha önce yalnızca evimizde, kendi yöntemlerimiz, kendi harmanlarımız ile özenle demlediğimiz, misafirlere ikram ettiğimiz çayı dışarıda içtiğimizde de aynı özen ve titizlikle hazırlanmasını isteriz. İşte, okulda, yolculukta, toplumsal her alanda sohbetlerimize eşlik eden, manzaramızı keyiflendiren, içimizi ısıtan, sohbetlerimizi başlatan çayı baş tacı ederiz. Çaysız bir kahvaltı düşünemeyiz. İşte bu özellikleriyle herkesin içeceği olan çay, paylaşılır, birleştirir, buluşturur. Türkiye’de adı çayla özdeşleşmiş, sektörün lideri Çaykur da çayın eşlik ve tanıklık ettiği her ana tat katmak için çıktı Çayla yolculuğuna.

Çayla Logo

Yeni Nesil Çay Evi ÇAYLA

Yaşama doğallığıyla sağlık, sıcaklığıyla keyif katan çayın dünyadaki en önemli üreticilerinden Çaykur, yepyeni projesiyle bir ilke daha imza atıyor. Her yaprağın kalitesinin kontrol edildiği, kaynağının bilindiği, çayın bereketi ve zengin kültürü üzerine kurulmuş sıcacık çay evleri, tüm çay severlere kapılarını açıyor... Türkiye’nin Çay sevgisi Türkiye’nin çayı Çaykur güvencesiyle Çayla’da hayat buluyor.

Karadeniz’de yetişen çayın %55-60’ını satın alan ve 200.000’in üzerinde çay üreticisi ile çalışan Çaykur, çayımızı markalaştırmak için sürekli yaptığı yatırımlara Çayla Çay Evi zinciri ile bir yenisini dahaekledi. Onlarca farklı bitki ve meyve çayları, günün her saatinde taze demlenmiş çayı, güler yüzlü hizmeti, Çaykur kalitesi, güveni, gücü ve özgün konsepti ile bir çatı altında hayat buluyor. Franchising sistemi ile çok kısa zamanda yüzlerce şube sayısına ulaşacak bir vizyonla temelleri atılan bu mekanlar, geleneksel dokumuzu ve evrensel mağazacılık anlayışını kusursuz şekilde birleştiriyor. Türkiye’nin çayı ve çay kültürünü, zengin topraklarında yetişen şifalı bitkilerini dünyaya tanıtmayı hedefleyen Çayla’nın ilk mağazası Bağdat Caddesin’de, 2. mağazası Göztepe’de, 3. mağazası Tuzla Marina’da ve 4. mağazası da Rize’de hizmete açıldı.

Tanıtım kataloğumuza göz atın.