Çayla Slide - 1
Çayla Slide - 2
Çayla Slide - 3
Çayla Slide - 4
Çayla Slide - 5
Çayla Slide - 6
Çayla Slide - 7
Çayla Slide - 8
Çayla Slide - 9

Çaykur’un çay evleri: ÇAYLA

Çaykur kalitesi, güveni, gücü ve özgün konseptiyle kısa zamanda franchising sistemi ile yüzlerce şube sayısına ulaşacak Çayla’nın misafirleri günün her saatinde taze demlenmiş çayla karşılanacak. Geleneksel çay kültürümüz ve evrensel mağazacılık anlayışını birleştiren yepyeni bir çay evi konseptiyle çay keyfini Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına taşıyacak, çayımızın sağlık ve bereketi ve zengin bitki kültürümüz üzerine kurulmuş bu özgün ve öncü girişimi yakından tanıyalım.

ÇAYLA

ÇAYLA

Çayla, Karadeniz Bölgesi’nin kendine özgü motif ve yöresel lezzetlerini çağdaş tasarım, mağazacılık ve hizmet anlayışı ile yorumlayan ve Çaykur’un bir asıra yaklaşan uzmanlığıyla hayat bulan bir çay evi projesidir.

MAĞAZALARIMIZ

MAĞAZALARIMIZ

Türkiye’nin en büyük çay üreticisi olan Çaykur, Doğu Karadeniz’in doğal çayıyla farklı çaylar demliyor bu kez. Çayla, hem ülkemiz hem de dünyada bizimle anılan çay kültürünü çoğaltmayı ilke ediniyor.

FRANCHISE

FRANCHISE

Karadeniz’in geleneksel konaklarının ve erzak deposu olarak kullanılan serenderlerin mimarisi çağdaş tasarım anlayışı ile şehir hayatının kalbinde yeniden hayat buluyor. Mekana girer girmez, çay havzasındaki yaşam tarzı, yemyeşil çaylıklar canlanıyor gözünüzün önünde.

ÇAYLARIMIZ

ÇAYLARIMIZ

Fokur fokur kaynayan demliklerimizin her birinde sizin için tap taze demlediğimiz bergamotlu, kekikli ve daha nice çayımız var.

LEZZETLERİMİZ

LEZZETLERİMİZ

Çaylarımızın yanında her türlü damak tadına uygun, kalvaltıdan, ara öğünlere, öğle yemeklerinden, akşam atıştırmalarına lezzetlerimiz.

TÜRKİYE’NİN ÇAY EVİ ZİNCİRİ ÇAYLA, RAMAZAN BOYUNCA MİSAFİRLERİNE ENFES İFTAR MENÜLERİ SUNUYOR!

TÜRKİYE’NİN ÇAY EVİ ZİNCİRİ ÇAYLA, RAMAZAN BOYUNCA MİSAFİRLERİNE ENFES İFTAR MENÜLERİ SUNUYOR!

Kaliteli ürün ve hizmet arayanların buluşma noktası olan Çayla, bu yıl Ramazan ayı boyunca geleneksel ve özgün Türk mutfağının farklı lezzetleriyle misafirlerini ağırlıyor.

Karadeniz Bölgesi’nin kendine özgü motif ve yöresel lezzetlerini çağdaş tasarım, mağazacılık ve hizmet anlayışı ile yorumlayan Çayla, bu yıl Ramazan boyunca iki farklı iftar menüsü ile Türkiye’nin geleneksel ve özgün kültürünü desteklemeye devam ediyor. Çayın Türkler için “bir araya gelme, sohbet ve samimiyet” simgesi olduğunun bilincinde olarak hizmet vermesinin yanında, farklı çay sunumlarıyla misafirlerinin vazgeçilmez durağı olan Çayla, bu kez Ramazan döneminin samimi iftar sofralarını da kendi bünyesine taşıyor.

Çayla, iftar menüsünde zengin “İftariyelik” seçeneğinden, birbirinden lezzetli “çorba” çeşitlerine, “Izgara Tavuk Külbastı” ve “Izgara Köfte” gibi tadına doyulmaz ana yemeklerinden,Ramazan’ın vazgeçilmesi güllaça kadar pek çok farklı lezzeti Ramazan’da da misafirleri ile buluşturuyor.

İftar sonrası hem sıcak hem de soğuk çaylarıyla gönülleri fetheden Çayla, eşsiz lezzetleri ve birbirinden farklı çay çeşitleriyle Ramazan boyunca tüm misafirlerini Göztepe, Caddebostan ve Tuzla’daki şubelerine bekliyor.

Bilgi İçin:
PRO İletişim Danışmanlığı
Tel: 0212 292 25 80
Serap Denk / serap@proiletisim.com

ÇAYLA KİMDİR?

Çayla, Karadeniz Bölgesi’nin kendine özgü motif ve yöresel lezzetlerini çağdaş tasarım, mağazacılık ve hizmet anlayışı ile yorumlayan ve Çaykur’un bir asıra yaklaşan uzmanlığıyla hayat bulan bir çay evi projesidir. Çayın eşlik ettiği sohbetlerin demini bilir. Benzersiz özellikteki çayımız ve çay kültürümüze övgü niteliğinde, bunu dünyaya tanıtma sorumluluğuyla yola çıkmış bir hamledir.

Ve çaya dair merak ettiğiniz ne varsa sorabileceğiniz, size rehberlik edecek

“çay erbabımız”

 

 

Yeni çay keşiflerine hazır mısınız?

ÇAY KEŞFİ